אנשי מקצוע מומלצים – כאשר אתם צריכים משכנתא:

שלום רב, במאמר כאן אני מביא רשימה של אנשים שאני סומך עליהם במאה אחוז, כאשר כל אחד מהם משמש חוליה חשובה בעולם המשכנתאות. אני לא מדבר רק על משכנתאות שהן משכנתא לרכישת דירה, אלא בכלל, אנשים שיכולים להתאים לצורך משכנתא חוץ בנקאית או משכנתא לסגירת חובות או כל דבר אחר.

** הסתייגות: כמובן שיש אנשים מצוינים אחרים בכל התחומים המדוברים. אולי הם יותר טובים ואולי פחות טובים. כאן ברשימה, אני מביא אנשים שאני סומך עליהם במאה אחוז ונוכחתי שהם יודעים את העבודה שלהם.

אם אתם רוצים להכיר אותי, את כותב ההמלצות, אז אני מרטין בוקסדורף "הבולדוג" של המשכנתאות- אני מטפל בעשרות רבות של משכנתאות לאחר שהבנק כבר סירב לאשר משכנתא. ניתן ללמוד עלי מעט יותר בכתבה הזו של וואללה עם הראיון שלי המצולם.

יועצי משכנתאות מומלצים למשכנתא חוץ בנקאית:

רביב נחשון- "משכנתא מאושרת"

אם אתם צריכים משכנתא חוץ בנקאית, אני רוצה להמליץ בחום על רביב נחשון. אולי האיש הכי מתאים לתחום הזה שיצא לי לראות בתקופה של 15 שנים שאני עוסק במשכנתאות. ראיתי המון יועצים מכל התחומים, אבל רביב בנוי ונולד לעבוד בתחום המשכנתאות החוץ בנקאיות.

יש משהו באופי שלו שפשוט עושה אותו מתאים לדבר הזה. הרגישות, האנושיות וההבנה של המצוקה שלפעמים האנשים נמצאים בה כאשר הם מגיעים למשכנתא חוץ בנקאית, הם פשוט בלתי נתפסים.  

אני מטפל בעשרות רבות של משכנתאות מתחום פשיטת רגל ומשכנתא לכל הסוגים שלה, אבל זה איש מדהים ומיוחד. אם אתם צריכים לקחת משכנתא חוץ בנקאית, אני מאוד ממליץ על רביב – איש מתאים מאוד ללוות אתכם במהלך הזה.

טלפון: 0504035989

שלמה פיזיק – "הפיזיקה של המשכנתא"

בתחום המשכנתאות יש המון אנשים שהם מאוד צעירים ומאוד לא מנוסים. יכול להיות שהם מאוד מבינים או מאוד מקצועיים, אבל מבחינתי אין טעם לעשות משהו כל כך רגיש, ללא ניסיון חיים משמעותי בעולם העיסקי ובכלל בחיים.

אני אישית לעולם לא הייתי הולך לרופא צעיר שרק עכשיו סיים את לימודיו. גם אם הוא ממש מעולה. מהסיבה הזו בדיוק, אני מאוד אוהב את שלמה פיזיק, היועץ הבוגר והמנוסה. איש עם המון ניסיון עיסקי, המון תפקידים בצמרת העולם העיסקי.

הגיע לעולם המשכנתאות אחרי שעשה תפקידים משמעותיים בעולם העיסקי והפיננסי. איש מעולה, המון קשרים, המון ידע וכזה שידע למצוא פתרון לכל בעיה תצוץ בעולם המשכנתאות.

טלפון: 0548328112

טיפול באישור זכויות מנהל וטאבו, פתרון בעיות ברישומי נכסים:

אופיר סמואל – האחד והיחיד.

לא מצליחים להעביר זכויות במנהל? לא מצליחים להעביר את הנכס לטאבו? כל הדברים האלו רבים הרבה יותר, אופיר יצליח לסדר בקלות. האיש עם הקשרים שלא ניתן אפילו לדמיין במנהל מקרקעי ישראל והטאבו- יכול לסדר כל מסמך וכל הליך בירוקרטי שאתם צריכים מול הרשויות השונות.

האיש הוא קוסם ואגדה מהלכת בכל הנוגע למציאת פתרונות אל מול גופי הרישום השונים. מנהל מקרקעי ישראלי, טאבו, משרד השיכון, חברות משכנתות וכל המוסדות האחרים- הם פשוט משחק ילדים בשבילו. קלי קלות.

טלפון: 0545433338

עורכי דין לתחום הוצאה לפועל ופשיטות רגל:

אם אתם לא מבינים למה זה חשוב שיהיו עורכי דין מתחום הוצאה לפועל בעמוד של מומלצים למשכנתא, אז אני רוצה להסביר. הכוונה היא לעורכי דין שמתמחים בתחומי הוצאה לפועל ופשיטת רגל, כאשר הכוונה היא לעורכי דין שמטרתם ללוות הליכי משכנתא חוץ בנקאית, שלפעמים דורשת גם הסדרי חוב ועבודה מול כונס הנכסים.

עורכת דין מומלצת- ד"ר סיגל בנטון:

סיגל היא עורכת דין מאוד ותיקה ומאוד מקושרת בעולם החדלות פירעון. בגלל התפקידים שבהם מחזיקה סיגל בלשכת עורכי דין היא יצרה קשרים ענפים במערכת המשפט הישראלית. היא מכירה את כל השופטים ואת כל המנהלים בכל הדרגים.

ראיתי אותה הרבה מאוד פעמים משנה החלטות של פסקי דין, פשוט בגלל הקשרים שלה בתחום. היא מארגנת כנסים, הרצאות וכל דבר בעולם המשפט- היא נוגעת בו. אז עורכת דין מדהימה לפשיטות רגל וחדלות פירעון זה סיגל

טלפון:

0545202008

עורך דין מומלץ להוצאה לפועל- נועם אברהם:

אחד האנשים המצליחים ביותר בעולם פשיטות הרגל וחדלות פירעון. מה שאני אישית הכי אוהב אצל נועם, זה היכולת שלו לחשוב מחוץ לקופסה. לפעמים אני מקבל ממנו טלפון בזמן שהוא יושב עם לקוחות ורק משמיעה, אני מצליח להבין את קו החשיבה המיוחד שלו.

האיש פשוט יודע לחשוב מחוץ למערכת המקובלת של טיפול מול הוצאה לפועל וחדלות פרעון. יודע לחשוב ולהציע דברים אחרים. יודע להבין עלויות ויודע להשוות עבור הלקוח. איש מדהים ומיוחד.

טלפון: 0547730947

עורך דין מומלץ שרון אמסלם – הוצאה לפועל וגבייה עסקית:

עורך דין מצויין ואלוף בתחומו. אני עסדתי כמה וכמה פעמים בשיתופי פעולה עם עורך דין שרון אמסלם ואני יודע להעיד על כמה הוא אוהב את העבודה שלו ועד כמה הלקוחות שלו מעריצים אותו. טיפלתי בכמה משכנתאות של לקוחות של שרון והם לא הפסיקו להגיד עליו דברים טובים.

אם אתם גרים באזור הדרום, שרון אמסלם זה עורך דין מעולה. ממליץ עליו בחום גדול מתוך ניסיון אמיתי ולא בגלל סיבות של היכרות אישית.

טלפון: 0529065606

עורך דין מומלץ אוריאל זעירא- פשיטת רגל והוצאה לפועל:

אחד הבכירים בעולם המשפט בתחומי העיסוק שלו, מרצה במכללת נתניה, משמש ככונס נכסים ומפרק חברות בין הגדולות במשק הישראלי. מופיע בכל הכנסים ומשמש מרצה מרכזי בכל מסגרת חינוכית של לשכת עורכי הדין.

כאמור אחד מעורכי הדין המרכזיים במדינת ישראל בתחומו, איש חכם ומשכיל. נצר למשפחה של עורכי דין. איש מקסים ונעים הליכות.

טלפון: 0508229188

אתר: בקישור כאן.

עורך דין מומלץ הוצאה לפועל ופשיטת רגל – צביקה הופמן וערן רוז:

מדובר בצמד עורכי דין הצליחו בעזרת עבודה קשה מאוד של עשרות שעות בכל יום, ללא חופשים וללא מנוחה. אנשים שמוכנים להתאבד בשביל הלקוחות שלהם ובזכות העבודה הקשה שלהם, הצליחו להקים 6 סניפים ברחבי הארץ.

זכיתי לשתף איתם פעולה מספר פעמים ויצא לי לראות את האש בעיניים שלהם, האש של להתקדם, לעשות ולהצליח. להביא תוצאות ולהציל את הלקוחות מתוך הבור הפיננסי האיום. אנשים מלאי מוטיבציה ורצון לתרום מעצמם.

אתר:

https://law-hr.co.il/

טלפון:

089999050

עורך דין מומלץ הוצאה לפועל וחדלות פירעון- מיכאל חינצ'ין:

מעבר לזה שאנחנו מדברים על עורך דין מעולה, זה גם איש טוב. באמת טוב. אני מאמין בחיים האלו שרצוי מאוד לעבוד עם אנשים טובים ולא רק מקצועיים בתחומם.

הסיבה היא שראיתי הרבה מאוד אנשים מקצועיים שעשו דברים לא טובים. לכן החלטתי שאני רוצה לעבוד עם אנשים שהם גם טובים. על מיכאל אפשר להגיד הרבה מאוד דברים, מקצועי, מנוסה, אנושי ועם המון הצלחות ברקורד שלו. איש מדהים ואם אתם מחפשים עורך דין לתחום חדלות פירעון ודברים דומים- זה הבן אדם.

טלפון: 0545531556

אתר אינטרנט:

https://hhhlaw.co.il/

עורכת דין לענייני משפחה- אביבית מוסקוביץ':

עורכת דין אביבית מוסקוביץ היא אולי עורכת הדין הטובה בישראל לתחום המשפחה. בעלת ניסיון של 25 שנים בתחום דיני משפחה, בעלת משרד עורכי דין שזוכה כמעט כל שנה בפרסים על הצטיינות והישגים מרשימים.

אביבית למעשה בנתה ועיצבה חלקים משמעותיים מהחוק הישראל בנוגע לדיני משפחה , גירושים, חטיפות ילדים, משמורת ותחומים רבים נוספים. פרשנית מבוקשת בכל אולפני הטלוויזיה והתארחה מאות פעמים בכל פורום משפטי או ציבורי בנוגע לתחומי התמחותה בדיני משפחה. במימד האישי ניתן להוסיף שמדובר באישה מבריקה, רגישה וסופר חכמה.

אתר אינטרנט:

https://www.avivitmoskovich.co.il/

טלפון:

036133995

עורכת דין מומלצת לענייני נדל"ן – סטפני יוסף:

סטפני יוסף התחילה את דרכה בתור עורכת הדין של עיריית אשדוד וצברה עשרות שנות ניסיון בתפקידים משפטיים בכירים בעיריה. מאזשיצאה לדרך עצמאית סטפני מתמחה בדיני נדל"ן, עיסקאות רכישה לסוגיהן.

מדובר בפייטרית אמיתית, כזו שלא נכנעת ולא נשברת. מצד שני, כזו שעושה המון לטובת הקהילה ומתנדבת בעזרה לזולת. עורכת דין מעולה וסופר מקצועית. עורכת הדין שאני רוצה לצידי כאשר אני עושה עיסקאות נדל"ן.

לאתר:

https://calcalist360.webflow.io/articles/stephanie-joseph

טלפון:

0542614085

רואה חשבון מומלץ לעסקים בכל גודל- סיימון אלמליח

סיימון הוא גם עורך דין וגם רואה חשבון במקצוע, כאשר הוא מנהל את אחד המשרדים המקצועיים ביותר בדרום. מה שהכי מיוחד אצל סיימון זה שהוא מבין בכל התחומים, כל תחום יש לו את ההבנה המקצועית הנדרשת כדי לתת הכוונה וייעוץ ללקוחות המשרד.

כבר יצא לי מספר פעמים לראות את המקצועיות של סיימון, כאשר לקוחות המשרד לקחו משכנתאות והיה הציע דרכים לשיפור ומה צריך לעשות מצד כל המעורבים בדבר, כדי לקבל משכנתא למרות שלא קיבלו אותה. בגדול, איש מקצוע מעולה ורואה חשבון מומלץ מאוד לכל עסק שצריך רואה חשבון.

טלפון:

0526433429

רואה חשבון מומלץ לכל גודל- קובי אילוז

אחד המוחות החדים ביותר שזכיתי לפגוש בחיי. איש חכם, נבון ויודע לפתור כל בעיה. רואה דוחות של עסקים וחברות כאילו הוא יוצר אותם בראש שלו. לא יצא לי לשמוע על שום דבר בחיי עסק שהוא לא יודע בדיוק איך בונים אותו ומשפרים אותו על הצד הטוב ביותר.

עבד לפני שפתח משרד עצמאי בכל החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי, מכיר אישית כל אחד ואחד במס הכנסה, מעמ או כל רשות ממשלתית אחרת. משפחה של אנשים מקושרים וחכמים כמו שאולי מעולם לא זכיתי לפגוש. כוכב.

טלפון:

0507810915

תיקון bdi ונתוני אשראי: ניו קרדיט בעמ

חברים טובים שלי, אני חייב לגלות מההתחלה. היכרתי אותם לפני 8 שנים בערך, כאשר התחילו את דרכם בתחום תיקוני מידע ודוחות אשראי. הם כבר אז היו מלא אנרגיה ורצו להצליח ולהתקדם. הם עשו דרך ארוכה מאוד ומשמעותית מאוד.

התחילו להמציא מחדש את התחום הזה שנקרא תיקון נתוני אשראי ושינו נוהלי עבודה שהיו קיימים במשך שנים. נחשבים כחברה מובילה בתחום המידע הבנקאי ומשרתים מאות לקוחות מדי חודש.

לאתר ניו קרדיט:

כאן הקישור

טלפון:

כוכבית 9879

קרן מומלצת למשכנתא חוץ בנקאית – קרן MIF

צריכים לקחת משכנתא חוץ בנקאית? הסתבכתם ואתם צריכים כסף מהיר וזמין כדי לקחת משכנתא מהירה ולסגור חובות. קיימות הרבה מאוד אופציות בשוק המשכנתאות החוץ בנקאיות, עשרות קרנות שמציעות מימון חוץ בנקאי מגובה נכסים.

מבין הקרנות הקיימות אני ממליץ בחום גדול על קרן MIF בהנהלת משה ואירית פרנקו. שני מומחים מעולם הפיננסיים, שניהלו תפקידים בכירים מאוד בעולם העיסקי. הקרן מנהלת כ150 מיליון שקלים ונחשבת לקרן הטובה ביותר בישראל.

לאתר הקרן:

בכתבה כאן

הבנק לא מאשר
לכם משכנתא?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם