יועץ משכנתאות למסורבים – מרטין בוקסדורף "הבולדוג"

הבנק מסרב לכם למשכנתא? זה הזמן להכיר את מרטין בוקסדורף "הבולדוג" – 15 שנות ניסיון כיועץ משכנתאות למסורבים בלבד. בבנקים.

מה תעשו אם קיבלתם סירוב למשכנתא? יועץ משכנתאות למסורבים!

אני מבין שאתם לא רוצים כרגע לשמוע שום דבר, אלא לקבל פתרון לבעיה שניצבת מולכם, אבל אני מבקש את הריכוז שלכם לכמה דקות. אני מתחייב לעשות הכול כדי לפתור את הבעיה שלכם, וגם אם זה לא ניתן לפתרון – לפחות תקבלו תשובה אמיתית.

אני ממש מבקש מכם, קודם כל אל תעשו טעויות. על טעויות אפשר לשלם ביוקר! אל תפנו לבנקים נוספים לבקשת משכנתא. אני מכיר מקרים רבים בהם אנשים פנו לכל הבנקים לבקש משכנתא וכולם סרבו. כאשר הם פנו אליי כמוצא אחרון, התהליך כבר היה מורכב בהרבה.

אם בחרתם בי כיועץ משכנתאות למסורבים, אל תדאגו יותר

אם כבר החלטתם שאתם הולכים איתי, אני מבקש מכם לא לדאוג, לישון בלילה כמו שצריך ולא להתעסק עם זה יותר מדי. כל הבעיה עכשיו היא שלי, זה לא עניינכם יותר. אין סיבה ללחצים ולדאגות – תעבירו את כאב הראש אלי, אני אפתור את זה.

דוח נתוני אשראי:

תרימו טלפון לבנק ישראל והוציאו דו"ח נתוני אשראי. כך תדעו מה הסיבה לסירוב קבלת המשכנתא. ידיעת הבעיה היא חצי פתרון. כשיש סיבה ברורה, זה הזמן למצוא את הפתרון המושלם. ניתן בקלות לקבל את הדו"ח שאמור לפרט לכם בדיוק את כל מה שקרה לכם מבחינה פיננסית בשלושת השנים האחרונות. הדוח הזה הוא כלי עבודה עיקרי ואני חייב אותו כדי להבין ולאבחן את הבעיה.

אם אתם מתקשים להוציא את הדוח, תתקשרו אלי ואני אזמין לכם את הדוח מהמנוי שלי. בכל מקרה, ניתן להזמין את הדו"ח בטלפון כוכבית 6194 או באמצעות המערכת המקוונת של בנק ישראל, כאן בקישור.

הכינו היטב את כל המידע הפיננסי הנדרש:

אני מתכוון לדברים בסיסיים שנדרשים על מנת להגיש בקשה למשכנתא, אותם המסמכים משמשים אותי להבנת הדברים ואני חייב אותם כדי להעריך בצורה נכונה את הבעיה ואת הסיכוי לקבל משכנתא:

  • צילומי תעודת זהות עם ספח.
  • עובר ושב 3 חודשים של כל מי שלוקח חלק במשכנתא.
  • 3 תלושים אחרונים של כל שנמצא במשכנתא (חייבים לדעת מדויק כמה המשכורות נטו בתלושים האלו).
  • שומות של שנתיים אחרונות ודוח רווח הפסד של שנה אחרונה אצל עצמאיים ( בהנחה שכבר יש את הוותק שמאפשר לקבל את המסמכים האלו). אין מצב שאנחנו מנסים להבין את הסיכוי לקבל משכנתא ועצמאי מסביר לי שהוא לא יודע כמה הוא מרוויח בדוחות השנתיים האחרונים שלו- זה לא מתקבל על הדעת.
  • יתרת הלוואות קיימות בחשבונות – כלומר מה הסכום של ההלוואות וכמה ההחזר החודשי עליהן.


כל הדברים האלו ממש חשובים והם יעזרו לי לתת לכם תשובה מדויקת בקשר לסיכוי לקבלת משכנתא בבנקים. תעזרו לי לעזור לכם ולתת לכם תשובות מדויקות ומהירות.

להבין שזה תהליך שדורש ניירת וסבלנות:

אני מכין אתכם מראש לזה שהדברים לוקחים קצת זמן וסביר להניח יידרשו מסמכים נוספים. ברגע שיש בעיות במשכנתא, נדרשת הרבה ניירת והרבה סבלנות, לכן אני מבקש מכם את הסבלנות ואת שיתוף הפעולה בקבלת הניירת.

לחשוב על ערבים:

לפעמים כאשר מתמודדים מול סירוב משכנתא, נדרשים ערבים. המטרה שלי היא כמובן שזה לא יקרה, אבל זה יכול לקרות. אני מזמין אתכם מראש לחשוב על האופציה הזו ולבחון האם ניתן להביא ערבים למשכנתא. פשוט רצוי לחשוב על הדברים האלו מוקדם ולא לבזבז זמן יקר. אני מזמין אתכם להיכנס לקישור הזה כאן ולקרוא על כל הסוגיה של ערבים למשכנתא.

שיהיה לנו בהצלחה!

מרטין בוקסדורף, יועץ משכנתאות למסורבים

הבנק לא מאשר
לכם משכנתא?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם