מן התקשורת

מרטין בוקסדורף – בערוץ 14 – 24.8.23

מרטין בוקסדורף "הבולדוג" בערוץ 14 מדבר עם דודו הולצמן בתוכנית הנדל"ן על התחזיות לתנועות השוק, מה הצפי לירידת מחירים ומה אפשר לחזות מראש?

מסורבי משכנתא? בערוץ 13

מרטין בוקסדורף בערוץ 13 מדבר על סירוב למשכנתא, איך מתמודדים עם מצב שבו הבנק דוחה את הבקשה למשכנתא. האם ישנו פיתרון לדבר הזה?

למה בעלי עסקים מסורבים יותר?

למה בעלי עסקים מסורבים לקבלת משכנתאות יותר מאשר שכירים או פרטיים? מרטין בוקסדורף בערוץ 12 בתוכנית סודות הנדל"ן מדבר על ההבדלים!

שכלול הבנקאות גורם לסירובי משכנתא

ככל שמערכת הבנקאות משתכללת, כך אנשים מסוימים עלולים להיגרס מתחת לגלגלי המערכת הבנקאית ולהיות מסורבי משכנתא. "הבולדוג" בערוץ 14 מסביר.

מה זה משכנתא עסקית? ערוץ 14

משכנתא לעסקים, יזמים. מה ההבדלים בין משכנתאות עסקיות ומשכנתאות פרטיות? מרטין בוקסדורף בערוץ 14 מדבר על משכנתאות לעסקים ופרטיים.

איש עסקים לא מקבל משכנתא

איש עסקים מצליח ועשיר לא מצליח לקבל משכנתא בגלל פשיטת רגל בעברו הפיננסי. הבולדוג בערוץ 12 מדבר על משכנתאות לאחר פשיטת רגל ועבר פיננסי בעייתי.

בלאגן- סירוב משכנתא- ערוץ 13

משכנתא למסורבים בבנק- מרטין בוקסדורף בערוץ 13 מדבר על סיבות לסירוב משכנתא. מה גורם לזה שאנשים מסורבים למשכנתא? ואיך מתמודדים?

ההבדלים בין הבנקים ערוץ 14

ההבדלים בין בנק אחד למשנהו שמובילים לסירובי משכנתא. מרטין בוקסדורף "הבולדוג" מספר על שוני הבדיקות בין הבנקים השונים שמובילים לסירוב!

שתי קבוצות של מסורבים- ערוץ 14

מי אלו האנשים שמסורבים למשכנתא? מרטין בוקסדורף בערוץ 14 מסביר על שתי הקבוצות של האנשים שיכולים להיות מסורבים למשכנתא. כאשר הדגש הוא על השניה.

אל תיעלמו לבנק בערוץ 14

מרטין בוקסדורף מציע בערוץ 14 את הדרכים להתנהגות כאשר יש פיגורים בתשלומי המשכנתא. לא להיעלם אלא להיות בקשר עם הבנק. כדי לא להחמיר את המצב.

סירוב למשכנתא בערוץ 9

מרטין בוקסדורף "הבולדוג" בערוץ 9 הרוסי מדבר על משכנתאות לאחר סירוב, ומה ההבדלים בין החברה הרוסית לכלל החברה הישראלית בהקשר למשכנתאות.

משכנתא לסגירת חובות – ערוץ 14

רוצים להגדיל את המשכנתא בשביל לסגור חובות והלוואות בחשבון הבנק שלכם? מרטין בוקסדורף "הבולדוג" בערוץ 14 מדבר על משכנתאות למטרת סגירת חובות.

סירוב בגלל BDI שלילי

סירוב משכנתא בגלל BDI שלילי הוא דבר מאוד נפוץ היום במערכת המשכנתאות. מרטין בוקסדורף "הבולדוג" מדבר על פתרונות למצב הקשה הזה ויציאה ממנו.

משכנתא לתושבי חוץ ערוץ 14

גר מחוץ לישראל ורוצה לקחת משכנתא? מרטין בוקסדורף "הבולדוג" מספר בערוץ 14  על הקשיים שעוברים תושבי חוץ כאשר לוקחים משכנתא בארץ.

לקחת משכנתא לבד ללא בן זוג

איך לוקחים משכנתא ללא בן זוג, גם כאשר נשואים.? מרטין בוקסדורף "הבולדוג" מדבר בערוץ 14 על משכנתאות באמצעות הסכם ממון או וויתור זכויות.

"הבולדוג" מתארח בערוץ 13

עברת פשיטת רגל וצריך לקחת משכנתא? זה הזמן להכיר את הבולדוג, מרטין בוקסדורף עם ניסיון של 15 שנים במשכנתאות לפושטי רגל לשעבר ומסורבים.

סירוב למשכנתא לאחר אישור עקרוני

הבנק סירב למשכנתא למרות שנתן לכם אישור עקרוני לפני כן? למה הדבר הזה יכול לקרות? מרטין בוקסדורף מדבר על סירובים לאחר אישור עקרוני שכבר ניתן.

דירוג אשראי משכנתא ערוץ 14

הבנקים נוטים לסרב למשכנתאות לאנשים עם דירוג אשראי נמוך. כלומר אנשים שהציון שלהם נמוך מ700. איך נוצר דירוג אשראי שלילי? מה עושים כדי לטפל בבעיה הזו?

תוכנית הנדל"ן – משכנתא לאחר פשיטת רגל

האם ומתי ניתן לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל? מרטין בוקסדורף "הבולדוג" בערוץ 14 מדבר על כל האפשרויות לקבל משכנתא לאחר הליך פשיטת רגל.

אולפן ואללה- בנושא משכנתא לאחר סירוב

הבנק לא מאשר משכנתא? זה הוידאו בשביכם. מרטין בוקסדורף באולפן וואלה מדבר על איך בדיוק מתמודדים עם סירוב משכנתא? צפייה חובה בהליך המשכנתא.

ערוץ 14 – משכנתא אחרי פשיטת רגל

לקחת משכנתא אחרי פשיטת רגל? מה הפעולות הראשונות שצריך לעשות? מרטין בוקסדורף בערוץ 14 מדבר על יסודות הנושא של משכנתא לאחר פשר

ערוץ 13- פעולות ראשונות לאחר סירוב

מרטין בוקסדורף בערוץ 13 מדבר על צעדים ראשונים לעשות לאחר שנתקלים בסירוב מצד הבנקים לתת משכנתא. ועל הטפט החדש של ערוץ 13.

הבוקר של 13- מסורבים למשכנתא

גם זוג רגיל לחלוטין, אנשים כמונו וכמוכם, יכולים למצוא עצמם מסורבים למשכנתא בגלל תקופה כזו או אחרת. השאלה היא מה עושים עכשיו כדי להתמודד?

הבולדוג בערוץ הרוסי – מסורבי משכנתא

אנשי המגזר הרוסי, בין אם חדשים או עולים ותיקים סובלים המון מסירובי משכנתא. המחסור בעזרה מן ההורים וחוסר התמיכה הכלכלית המשפחתית מקשים עליהם.

ערוץ 14- משכנתא לאחר סירוב בבנק

איך קורה שהבנקים לא מאשרים משכנתא לאדם מן השורה? לא פושט רגל, אלא אדם כמוכם וכמוני. מה עושים ברגע שנתקלים בסירוב משכנתא ולמי פונים לפתור את זה.

ערוץ 13- משכנתא אחרי פשיטת רגל

האם אדם שהבנקים מחקו לו חובות בהליך פשיטת רגל לפני שנים, יכול לקבל משכנתא היום בבנקים? גם אם אותו אדם מצליח מאוד בחייו היום? בואו ונבין יחד.

מרטין בוקסדורף מתארח "הבוקר "בערוץ 13

מרטין בוקסדורף "הבולדוג" מדבר בתוכנית הבוקר של ערוץ 13 על משכנתאות לסגירת חובות, על בסיס שיעבוד נכס קיים. מה הדרך הטובה ביותר לסגור את החובות?

מרטין בוקסדורף ברדיו תל אביב 102

עופר פטרסבורג ומרטין "הבולדוג" בשיחה קולחת ועניינית על משכנתאות לאחר סירוב בבנק, משכנתאות אחרי פשיטת רגל וכל שאר הנושאים בהם הבולדוג מתמחה.

הבולדוג בערוץ 13 עם ירדן ואלעד

מרטין בוקסדורף "הבולדוג" בערוץ 13 מדבר על משכנתאות לאחר שהבנק סירב לאשר משכנתא. האם זה דבר שניתן לפתרון? "הבולדוג" מסביר את הדברים.

מרטין בוקסדורף ברדיו 102 אף אמ

מסורב למשכנתא? מרטין בוקסדורף "הבולדוג" מדבר על הקשיים הכרוכים בקבלת משכנתא לאחר שבנקים מחליטים שהם לא רוצים לאשר משכנתא לאדם מסוים.

מרטין בוקסדורף "הבולדוג" בערוץ 13

"הבולדוג" מתארח בערוץ 13 ומדבר עם ירדן ואלעד על מה קורה כאשר אדם מוצא את עצמו מסורב למשכנתא. האם יש מה לעשות בנוגע לכך בכלל?

משכנתא לתושבי חוץ – מרטין בוקסדורף

משכנתא לאחר פשיטת רגל- "הבולדוג"

מרטין בוקסדורף עם עו"ד אוריאל זעירא

"הבולדוג מדבר עם עורך דין אריאל זעירא על כל נושא פשיטות הרגל והתנהלות לאחר פשיטת רגל. שני מומחים בתחומם מדברים על ההשלכות של הפש"ר.

מרטין בוקסדורף אצל עופר פטרסבורג

מרטין בוקסדורף ברדיו החברתי

מרטין בוקסדורף ב"תוכנית נדלן"

ראיון אצל שי מלול על משכנתא למסורבים

ראיון בערוץ 20 על מסורבי משכנתא

משכנתא לסגירת חובות לאחר סירוב

ראיון ב"כלכליסט" על סירוב משכנתא בבנק

ראיון אצל עו"ד ערן רוז על משכנתא פש"ר

מרטין בוקסדורף ברדיו 100 fm

הבנק לא מאשר משכנתא ואתה חייב?

המלצה על מרטין בוקסדורף למשכנתא

משכנתא אחרי פשר? מרטין וערן רוז

שיחה עם עורך דין ערן רוז בנושא משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל והיום כאשר הכול תקין, צריכים לקחת משכנתא ולחזור לחיים תקינים ורגילים.

סירוב למשכנתא בבנק- אולפן וואללה

הבנק לא מאשר משכנתא? מרטין מסביר

מרטין בוקסדורף ברדיו 102FM

מרטין בוקסדורף בראיון על מסורבים בוואללה

משכנתא אחרי פשיטת רגל- ראיון בtv

ראיון בערוץ הטלוויזיה הערבי ישראלי

באולפן וואלה ניוז- משכנתא לפושטי רגל

מרטין בוקסדורף בראיון בערוץ 9

לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל: כל הוראות ההפעלה

אנחנו מקבלים הרבה מאוד שיחות של אנשים שנמצאים בהליך פשיטת רגל וצריכים כסף כדי לסגור את ההפטר. לצערי הדבר הזה לא אפשרי בבנקים, זה אולי כן אפשרי במקורות חוץ בנקאים אבל בטח שלא קיים במסגרת בנקאית. רק לאחר קבלת הפטר…

פשטת רגל, לא נעים אבל גם לא נורא אפשר לקבל משכנתא

"אני מגיע לבנקים להגיש תיק משכנתא של פושט רגל לשעבר, המטרה שלי היא להראות לבנקים שהאדם הזה עבר קושי נקודתי בחייו ועכשיו אין לו שום עניין לחזור על אותם דברים. המודל המועדף עלי שאני רוצה להציג לבנקים הוא כזה של אדם שהיה לו עסק, העסק …

משכנתא לאחר פשיטת רגל- איך עושים את זה?

כאשר עוברים פשיטת רגל מבינים שהחיים יהיו מורכבים למשך זמן אבל לא באמת מבינים את הבעיות שזה הולך לגרום לכם כאשר תרצו לקחת הלוואות או משכנתאות • שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות אני משיג משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל…

מרטין בוקסדורף- מעל 90% הצלחה עם מסורבי משכנתא!

שלום קוראים יקרים, שמי מרטין בוקסדורף והמטרה שלי היא להשיג לכם משכנתא בבנקים, גם אם הבנק סירב לתת לכם משכנתא! אני לא מאמין במשכנתאות חוץ בנקאיות, אני מאמין במלחמה מול הבנקים כדי לאשר לכם משכנתא בכל זאת…

מרטין בוקסדורף- מספר 1 בהשגת משכנתא לפושטי רגל לשעבר

שלום רב חברים יקרים, שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות אני משיג משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל. פיתחתי שיטות וידע בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל. בואו נדבר קצת על איך הדברים עובדים ומה היסודות….

סירוב משכנתא לאחר אישור עקרוני ואיך להימנע ממנו?

שלום רב לכם, שמי מרטין בוקסדורף ואני מטפל במסורבי משכנתא מזה עשר שנים כבר. אני רוצה להסביר מעט על הנושא של סירוב משכנתא לאחר אישור עקרוני. למה זה בכלל קורה? איך להימנע מזה? אז קדימה בואו נעבוד. הגשת בקשות דרך המוקדים או ללא ניירת…

משכנתא שנייה לסגירת חובות- כל היסודות והבסיס

הרעיון הוא בעצם פשוט מאוד. אם יש לכם משכנתא שהיא נמוכה מחמישים אחוז משווי הבית, אתם יכולים להגדיל את המשכנתא עד חמישים אחוז משווי הנכס, כדי לקחת את הכסף לצורך סגירת חובות והלוואות. הדגש הוא שלא ניתן לעבור את חמישים אחוז משווי הבית…

איך מתמודדים כאשר הבנק מסרב לתת משכנתא לכיסוי חובות?

אז בואו נדבר קצת על איך הדברים עובדים כדי שיהיה לנו את הכלים להתמודד עם בקשת המשכנתא. רק להציג את עצמי, שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות אני נלחם מול הבנקים כדי להשיג משכנתאות ללקוחות שלי…

משכנתא לאחר תקופה של בעיות מול הוצל"פ ועיקולים

לכולם קורה שיש תקופה קשה בחיים, זה יכול להיות כל אחד. אבל התקופות האלו עוברות והחיים ממשיכים, הבעיה היא שהבנקים הם בעלי זיכרון ארוך מאוד והם לא שוכחים שום דבר. במיוחד עם הטכנולוגיה הקיימת היום, רק מקישים את תעודת הזהות שלכם במחשב…

יועץ משכנתא לפושטי רגל לשעבר שקיבלו הפטר חלוט

שמי מרטין בוקסדורף ואני מתמחה בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל ונמצאים שנתיים אחרי הפטר או אנשים שנמצאים בהליך פשיטת רגל וצריכים לשעבד את הבית למשכנתא חוץ בנקאית, כדי לסגור את פשיטת הרגל…

בעיות ופתרונות בקבלת משכנתא אחרי פשיטת רגל

פשיטת רגל היא אחד הדברים המורכבים ביותר שיכולים להיות בחיים הפיננסיים המודרניים, כאשר הכוונה היא לאפשר לאדם לפתוח דף חדש. אבל המציאות היא שקבלת משכנתא לאחר פשיטת רגל היא דבר כמעט בלתי אפשרי ומורכב ביותר…..

משכנתא לסגור הלוואות – לאחר שהבנק סירב לאשר/ מרטין בוקסדורף

תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות – זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה….

משכנתא בבנקים בלבד עבור פושטי רגל לשעבר – זה רק מרטין בוקסדורף

אתם בטח יודעים כבר ומבינים שלקחת משכנתא אחרי שעוברים פשיטת רגל זה דבר קשה ומורכב. הבנקים לא באמת רוצים להתייחס בכלל לאנשים שעברו פשיטות רגל, בטח שלא לתת להם משכנתא. טיפלתי כבר במאות משכנתאות של אנשים שעברו פשיטת רגל…

מרטין בוקסדורף- מומחה להשגת משכנתא עבור מסורבי משכנתא

להיות במצב שבו נהיים מסורבי משכנתא, זה ככל הנראה המצב הכי קשה שיכול להיות, לפחות בעולם הפיננסי. במיוחד אם כבר חתמתם על חוזה רכישה או צריכים כסף לסגירת הלוואות. אבל במרבית המקרים, גם אם הבנק סירב למשכנתא- עדיין ניתן למצוא פיתרון…