מסורבי משכנתא- תמיד יש פיתרון! לא להתייאש!

עברתם סירוב למשכנתא בבנק או שאתם חושבים שהבנק עלול לסרב לכם למשכנתא? טוב שהגעתם. אני מקווה שכאן תמצאו את התשובות

נעים מאוד, שמי מרטין בוקסדורף ואני מטפל במשכנתאות לאחר סירוב בבנקים מזה 15 שנה כבר. יש לי תארים במשפטים ומנהל עסקים ועבדתי שנים רבות בשלושה בנקים למשכנתאות.

אני אעשה את מה שרק אפשר כדי להביא אתכם למצב שבו אתם כן תקבלו את המשכנתא שלכם. אז חברים יקרים, אתם מוזמנים להפסיק לקרוא ופשוט להתקשר לטלפון 0508116397 או להמשיך לקרוא הלאה.

אז כבר התקשרתם, איזה מידע אני צריך מכם:

הרעיון הוא שעל מנת לאבחן את הבעיה, אני צריך לקבל מכם כמה שיותר מידע רלוונטי, כי זה שיאפשר לי לנתח את הדברים ולהגיע למסקנה בנוגע להיתכנות של המשכנתא.

דוגמה: אנחנו זוג שמרוויח ביחד 17 אלף שקלים, אנחנו שכירים עם וותק נמוך בעבודה, אני עובד שנה וחצי ואישתי חצי שנה. אני מנהל תחבורה ואישתי מורה. המטרה שלנו היא לקנות נכס בשווי 1.5 מיליון שקלים ואנחנו צריכים משכנתא שהיא 75 אחוז משווי הנכס. הבעיה שלנו היא: "שנה שעברה חזרו לנו 5 צ'קים או שהייתי בפשיטת רגל לפני שנתיים או כל עניין אחר.

כמה שיהיה לי יותר מידע אודות מה אנחנו צריכים ומה הבעיות שניצבות בפנינו, ככה יהיה לי קל יותר לאבחן את הבעיה ולדעת האם אני יכול לעזור לפתור את הבעיה או לא.

איזה תשובות אני יכול לתת לכם?

המטרה שלי היא לתת לכם מענה ולנסות לנתח יחד איתכם האם ניתן לקבל משכנתא במקרה המדובר ומה המשאבים שזה יצרוך. ברגע שקיבלתי את על המידע מכם, אני אשאל עוד קצת שאלות כדי לחדד את הדברים ובשלב הזה אנסה לחדד ולתת לכם תשובות. הנה דוגמה לתשובות שאני יכול לתת לכם בשיחה הראשונית בטלפון.

תשובות לדוגמה:

-זה מצב סביר לחלוטין, ראיתי הרבה יותר גרועים ואין בעיה, בואו נתקדם למשכנתא

– אני בטוח שאם נעלה קצת את ההכנסות שלך, לא תהיה בעיה לקחת משכנתא

– אני בטוח שאם נוסיף ערב משלם למשכנתא שלנו, לא תהיה בעיה לקבל משכנתא

– לדעתי בשלב הזה אין טעם לגשת לבקש משכנתא, בואו נחכה שלושה ארבעה חודשים ואז ניגש לבקש משכנתא. כרגע זה פשוט מוקדם מדי.

– חבל כרגע לעשות מהלכים, המצב כרגע לא מאפשר את זה. אני מציע שניתן לזה תקופת צינון של חצי שנה או שנה ואז נתחיל לעשות את המהלכים מחדש.

חשוב לי שתבינו, שאני תמיד אנסה לתת לכם תשובה שהיא אמיתית לחלוטין, גם אם אני אראה שכרגע זה לא מסתדר ללכת על משכנתא, אני אנסה לתת לכם את הכלים המתאימים ולכוון אתכם למקום הנכון.

הבנק לא מאשר
לכם משכנתא?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם