אודותינו

שלום רב, שמח שהגעתם לעמוד "אודותיי". ראשית, הרשו לי להבטיח שאני אילחם על המשכנתא שלכם – כאילו זו המשכנתא שלי. 

למה כדאי להתקשר אלי לשיחה ראשונית?

ראשית – בירור המצב. אחרי שיחה של כמה דקות, כבר אוכל להגיד לכם האם נצליח לקבל משכנתא, כמה זמן זה אמור לקחת ומה סדר גודל התשלום החודשי שאמור להיות.

שנית – יחד נבין את הדברים שצריך לאסוף כדי להגיע למשכנתא בזמן הכי קצר שניתן. כלומר, מה הניירת שצריך ומה התהליך שנעבור יחד, מבחינת הסברים, דברים בדרך ושאר הדברים.

שלישית – אם אין סיכוי כרגע לקבל משכנתא, אני לא אמרח אתכם ואגיד לכם ישר את האמת לאמיתה. זה לא מה שאתם רוצים לשמוע, אבל לפחות תדעו את האמת.

רביעית – התשלום הוא לפי הצלחה בלבד. אין מקדמות ואין תשלומים מוקדמים כל שהם.

תמצית הדברים:

המטרה המשותפת שלנו, שלכם ושלי, היא להגיע למצב שבו תוך שבעה ימי עסקים מיום השיחה הראשונה, יהיה לכם אישור למשכנתא שאתם צריכים, כדי שתוכלו להתקדם קדימה.

המטרה שלי כאן היא להגיד לכם שאני מצליח במאה אחוז מהמקרים, אבל לצערי לא. הנקודה שלי היא שאני מבטיח לכם כנות ותשובות אמיתיות ישר בפנים. אם תתקשרו ותסבירו לי את המצב שאתם נמצאים בו – אני אתן לכם תשובה אמיתית לחלוטין בנוגע לאפשרות לקבל משכנתא בזמן הנוכחי.

אם אפשרי כרגע לקבל משכנתא, אני אגיד לכם בדיוק את זה. אני לא אספר לכם סיפורים, לא אגיד לכם שזה קשה, אלא פשוט אבקש מכם ניירת רלוונטית או אציע פגישה – כדי להתקדם קדימה.

אם אין כרגע אפשרות לקבל את המשכנתא שאתם צריכים, אני אגיד לכם בדיוק את זה. כמובן שאני אנסה לכוון אתכם לפעולות שניתן לעשות כדי לשפר את הסיכויים בפעמים הבאות. אמת מוחלטת.

קצת עלי:

יועץ משכנתא מנוסה למסורבים מזה 15 שנה; בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר ראשון במנהל עסקים (B.A).

עבדתי בשלושה בנקים למשכנתאות במשך הרבה יותר מדי שנים, וכאשר הגעתי למסקנה שאני רוצה להיות עצמאי, ההחלטה שלי הייתה שאני עובד רק עם אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא. זאת הייתה ההחלטה וזה בדיוק מה שאני עושה מאז.

15 שנה של טיפול במאות משכנתאות, שכולן היו משכנתאות לאחר שהבנק סירב כבר לאשר משכנתא. שום דבר אחר חוץ מזה. אני לא עושה מחזורים, לא עושה מכרזי ריביות; רק אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא.

למה אני מצפה מכם:

הפסקה הזו מתייחסת לדברים שאני מצפה לקבל מאנשים שאני עובד עבורם. אתם מצפים לקבל ממני דברים ואני מצפה לקבל דברים מכם, אז הנה הדברים שאני מצפה מכם:

שיתוף פעולה מלא ומהיר לקבלת ניירת רלוונטית:

הבנקים, כמו גם גופי מימון חוץ בנקאיים אחרים, מבקשים הרבה מאוד ניירת. ככה זה עובד. אל תשאלו למה הם צריכים את זה. אם זה כתוב במקום אחר, הם צריכים. אני מצפה מכם לקבל את הניירת הנדרשת בצורה מהירה ומסודרת. אם זה קשה לכם, אנחנו כנראה לא מתאימים אחד לשני.

מחויבות מוחלטת לתהליך:

אם הולכים על זה, אז הולכים על זה בשיא הכוח. אנא מכם, תדברו איתי בבקשה כאשר החלטתם לחלוטין שאנחנו יוצאים למלחמה על המשכנתא ואין דרך חזרה. הדבר שהכי קשה לי איתו, זה אנשים שפתאום מתחילים לחשוב שוב על הרעיון לקנות דירה או לא לקנות דירה. אם אתם לא בטוחים, אז תחשבו ותחליטו.

תעשו קצת שיעורי בית לפני:

לפני שאתם מחפשים איש מקצוע שיפתור את הבעיה שקיימת, חייבים לדעת דברים בסיסיים על המשכנתא. לא יכול להיות שאתם רוצים איש מקצוע שיודע להתמודד עם היסטוריה של פשיטת רגל, ואתם בכלל לא יודעים שצריך הון עצמי כדי לקחת משכנתא. לא יכול להיות שאתם בכלל לא יודעים שאתם לא מרוויחים מספיק כדי לקחת משכנתא.

לא אכפת לי מה היית לפני כן, אבל היום אני רוצה אותך תותח:

לא מעניין אותי מי היית לפני שעברת פשיטת רגל או לפני שהבעיות שהיו או לפני ההוצאות לפועל שהיו או לפני ההגבלה או לפני הצ'קים שחזרו. זה לא מעניין אותי. אבל היום אני רוצה לראות שאתם מסודרים, הכנסות טובות, חשבונות מסודרים.

אני לוקח הרבה כסף, אל תתווכחו איתי:

אני עובד מאוד קשב ונותן את הנשמה בכל משכנתא שאני עובד עליה. תמורת הידע, הכישרון וההתמדה אני דורש הרבה כסף. אין טעם להתווכח או להתמקח, זה פשוט לא יעזור. הדבר הכי מוזר שאני שומע מאנשים זה: "המחיר הזה גבוה מדי לשוק". אז מה?

תשאלו, תציקו ותתקשרו:

זמין בשבילכם בכל שעות היום. תרגישו בנוח להתקשר, לשלוח הודעות או כל דבר אחר. בשמחה רבה. בשביל זה אתם משלמים לי.

הבנק לא מאשר
לכם משכנתא?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם