אודותינו

נעים מאוד, שמי מרטין בוקסדורף אני מספר 1 בהשגת משכנתא לאנשים שהבנק סירב להם. אני עושה את זה כבר 15 שנה ויש לי רזומה של הרבה מאוד הצלחות!

המטרה שלי כאן היא להגיד לכם שאני מצליח במאה אחוז מהמקרים, לצערי לא. הנקודה שלי היא שאני מבטיח לכם כנות ותשובות אמיתיות ישר בפנים. אם תתקשרו ותסבירו לי את המצב שאתם נמצאים בו- אני אתן לכם תשובה אמיתית לחלוטין בנוגע לאפשרות לקבל משכנתא בזמן הנוכחי.

אם אפשרי כרגע לקבל משכנתא, אני אגיד לכם בדיוק את זה. אני לא אספר לכם סיפורים, לא אגיד לכם שזה קשה, אלא פשוט אבקש מכם ניירת רלוונטית או אציע פגישה – כדי להתקדם קדימה.

אם אין כרגע אפשרות לקבל את המשכנתא שאתם צריכים, אני אגיד לכם בדיוק את זה. כמובן שאני אנסה לכוון אתכם לפעולות שניתן לעשות כדי לשפר את הסיכויים בפעמים הבאות. אמת מוחלטת.

קצת עלי:

למדתי שני תארים, במשפטים ומנהל עסקים. עבדתי בשלושה בנקים למשכנתאות במשך הרבה יותר מדי שנים וכאשר הגעתי למסקנה שאני רוצה להיות עצמאי, ההחלטה שלי הייתה שאני עובד רק עם אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא. זאת הייתה ההחלטה וזה בדיוק מה שאני עושה מאז.

15 שנה של מאות משכנתאות שכולן היו משכנתאות לאחר שהבנק סירב כבר לאשר משכנתא. שום דבר אחר חוץ מזה. אני לא עושה מיחזורים, לא עושה מכרזי ריביות, רק אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא.

מה אני מצפה מכם:

הפסקה הזו מתייחסת לדברים שאני מצפה לקבל מאנשים שאני עובד עבורם. אתם מצפים לקבל ממני דברים ואני מצפה לקבל דברים מכם, אז הנה הדברים שאני מצפה מכם:

שיתוף פעולה מלא ומהיר לקבלת ניירת רלוונטית

הבנקים כמו גם גופי מימון חוץ בנקאים מבקשים הרבה מאוד ניירת. ככה זה עובד. אל תשאלו למה הם צריכים את זה אם זה כתוב במקום אחר, הם צריכים. אני מצפה מכם לקבל את הניירת הנדרשת בצורה מהירה ומסודרת. אם זה קשה לכם, אנחנו כנראה לא מתאימים אחד לשני.

מחויבות מוחלטת לתהליך-

אם הולכים על זה, אז הולכים על זה בשיא הכוח. אנא מכם, תדברו איתי בבקשה כאשר החלטתם לחלוטין שאנחנו יוצאים למלחמה על המשכנתא ואין דרך חזרה. הדבר שהכי קשה לי איתו, זה אנשים שפתאום מתחילים לחשוב שוב על הרעיון לקנות דירה או לא לקנות דירה. אם אתם לא בטוחים, אז תחשבו ותחליטו.

תעשו קצת שיעורי בית לפני-

לפני שאתם מחפשים איש מקצוע שיפתור את הבעיה שקיימת, חייבים לדעת דברים בסיסיים על המשכנתא. לא יכול להיות שאתם רוצים איש מקצוע שיודע להתמודד עם היסטוריה של פשיטת רגל ואתם בכלל לא יודעים שצריך הון עצמי כדי לקחת משכנתא. לא יכול להיות שאתם בכלל לא יודעים שאתם לא מרוויחים מספיק כדי לקחת משכנתא.

לא איכפת לי מה הייתה לפני כן, אבל היום אני רוצה אותך תותח-

לא מעניין אותי מי היית לפני שעברת פשיטת רגל או לפני שהבעיות שהיו או לפני ההוצאות לפועל שהיו או לפני ההגבלה או לפני הצ'קים שחזרו. זה לא מעניין אותי. אבל היום אני רוצה לראות שאתם מסודרים, הכנסות טובות, חשבונות מסודרים.

אני לוקח הרבה כסף, אל תתווכחו איתי-

אני עובד מאוד קשב ונותן את הנשמה בכל משכנתא שאני עובד עליה. תמורת הידע, הכישרון וההתמדה אני דורש הרבה כסף. אין טעם להתווכח או להתמקח, זה פשוט לא יעזור. הדבר הכי מוזר שאני שומע מאנשים זה: "המחיר הזה גבוה מדי לשוק". אז מה?

תשאלו, תציקו ותתקשרו-

זמין בשבילכם בכל שעות היום. תרגישו בנוח להתקשר, לשלוח הודעות או כל דבר אחר. בשמחה רבה. בשביל זה אתם משלמים לי.