יועצי משכנתאות מומלצים – אנשים שאני ממליץ עליהם בעיניים עצומות:

למקרה שאנחנו לא מכירים, שמי מרטין בוקסדורף "הבולדוג" של המשכנתאות. אני מטפל במשכנתאות לאחר סירוב בבנק.

למרות שאני מטפל באנשים שהבנק לא אישר להם משכנתא, אנשים עם BDI שלילי ואנשים שעברו פשיטות רגל בעברם, לפעמים מגיעים אלי אנשים שלאו דווקא צריכים מומחה למשכנתאות לאחר סירוב, אלא צריכים פשוט יועץ משכנתאות מצויין, כזה שיוכל לבנות להם משכנתא מעולה וללוות אותם כל הדרך אל הבנק וקבלת המשכנתא.

לכן הכנתי רשימה של אנשים שאני סומך עליהם במאה אחוז ואני שמח לפרסם אותה, כדי שתוכלו לבחור יועץ מעולה ואחר כך לשלוח לי הודעת תודה על זה שהיכרתי לכם את הבן אדם הנכון.

@ הסתייגות- יכול מאוד להיות שיש אנשים מעולים אחרים, אפילו אולי טובים יותר. אני מכיר את חלקם. העדפתי להכניס כאלו שאני יודע בוודאות שהם מעולים.

יועצת משכנתאות מומלצת עינב סביצור – באר שבע ודרום:

יועצת וותיקה ומאוד מנוסה. עבדה שנים ארוכות לפני כן בבנק מזרחי טפחות. אפשר להגיד שגם מאוד מפורסמת באזור הדרום. בקיאה לחלוטין בכל מה שקורה נדל"ינית באזור הדרום.

אני אוסיף גם שהיא חברה טובה וקולגה מאוד מקצועית. עוזרת לכולם, מרצה בכנסים ולוקחת תפקיד משמעותי בהתאחדות יוצי המשכנתאות. ללכת אחריה בעיניים עצומות.

לפייסבוק של עינב – כאן

טלפון: 0544669645

יועץ משכנתאות מומלץ בבאר שבע והדרום- יוסי נחמיאס

צעיר עם המון אנרגיה והמון כוחות להתקדם ולהצליח בעולם המשכנתאות. עשה דרך ארוכה מאוד מהתקופה שבה למד במשך שנים ארוכות את רזי המקצוע ועכשיו נחשב לאחד המעולים בדרום ישראל. בזמן שיועצים אחרים דורשים סכומים גבוהים של כסף ורוצים לעשות רק את המשכנתאות הקלות – יוסי עושה עבודה ולא מתעצל. יוסי נחמיאס זה תוצאות – נטו תוצאות. 

לאתר של יוסי – כאן

טלפון: 052-7205906

יועצת משכנתאות מומלצת אשדוד אשקלון- יוליה זורובסקי:

אני חייב לציין שאני לא מכיר את יוליה בהיכרות אישית. אבל קשה להתעלם מכל הפעמים ששמעתי עליה דברים טובים. לכן היא ברשימה.

רואת חשבון במקצוע, מלמדת במכללת איתנים, מתנדבת בתפקידים משמעותיים בהתאחדות יועצי המשכנתאות, מלמדת ועוזרת ליועצים חדשים בכל המסגרות. המון דברים חיוביים עליה. היות ואנחנו לא מכירים אישית, אני מעדיף לא להגיד דברים שאני לא בטוח בהם במאה אחוז.

לאתר של יוליה – כאן.

טלפון: 0523222132

יועץ משכנתאות מומלץ אשדוד ואשקלון – ערן שמחי

מה שהכי מרשים אותי אצל ערן שמחי זה הנכונות שלו להילחם עד בלי סוף כדי להצליח בעולם המשכנתאות. כבר ראיתי אותו רב עם מנהלי סניפים ולא מוותר להם עד שמצליח. העקשנות שלו היא פלוס ענק בעולם המשכנתאות. לפעמים הבנקים לא ממש רוצים לאשר משכנתא וצריך לעזור להם להשתכנע. בדיוק את זה ערן עושה מעולה. הוא לא מוותר ונלחם עבור הלקוחות שלו מהרגע הראשון ועד האחרון. אני יכול להעיד שלרוב זה מצליח לו. איש מעולה וחכם. 

לאתר של ערן- כאן

טלפון: 0542084090

יועץ משכנתאות מומלץ אביחי מולה – שפלה ומרכז:

התותח הגדול בעיני, אביחי מולה. יועץ משכנתאות חד, ממוקד ומפוקס במאה אחוז מהמשכנתא שהוא מטפל בה. נגיש מאוד, זמין מאוד, חרוץ בטירוף ופשוט מקצוען. אני יכול להגיד כאן עוד הרבה מילים טובות- אבל השורה התחתונה היא : "חוד החנית".

לאתר של אביחי- כאן.

טלפון: 0506463591

יועץ משכנתאות מומלץ שפלה ומרכז- שחף צלישר:

אחד האנשים האהובים עלי בתעשיה. חרוץ, יצירתי ולא מוכן לוותר. האיש שאתם רוצים לצידכם כאשר יש לכם משכנתא עם בעיות ואתם רוצים למצוא פתרונות. לא תאמינו כמה פעמים הוא סיפר לי על משכנתא שהוא הצליח להשיג ואני הייתי המום שהוא הצליח לאשר דבר כזה. ממליץ בחום.

לאתר של שחף- כאן

טלפון: 0549252824

יועצי משכנתאות מומלצים ראשון לציון והמרכז – גיל ומיכאל יועצי משכנתאות

הצוות הדינאמי והאהוב עלי. זוג בנקאים לשעבר שמוכנים להישאר ערים כל הלילה כדי לבנות תוכניות משכנתא מצליחות עבור הלקוחות שלהם. אם רציתם יועץ משכנתאות עם מוטיבציה וכזה שמוכן לצאת ולהפיל קירות כדי להשיג לכם משכנתא מעולה- זה הזוג בשבילכם.

תענוג להסתכל עליהם עובדים, מקצוענים מכף רגל ועד השיערה האחרונה שלהם בראש. באמת אלופים.

לאתר שלהם – כאן

טלפון: 0509223221

יועץ משכנתאות מומלץ שפלה ומרכז – אדיר חזקיה

צעיר ומלא אנרגיות, נחשב מלך הריביות הזולות. אם אתם רוצים לסחוט את הבנקים למשכנתאות ולהגיע לריביות כל כך נמוכות ששאר יועצי המשכנתאות יקנאו בכם, אתם צריכים את אדיר.

בקבוצות של יועצי משכנתאות מסלקים אותו כל הזמן כי הוא גורם לכולם להיראות לא מקצועיים עם הריביות שהוא מביא.

טלפון: 0526504011

יועץ משכנתאות מומלץ מגזר ערבי – עיסם סטל:

אחד התותחים ביותר שאני מכיר. בקיא בכל השכונות ביפו ובכל יישוב ערבי שאתם יכולים לחשוב עליו. מכיר כל שכונה בבאקה וכל סמטה בסוג'ור. האיש שמכיר את כל מנהלי הבנקים שאתה צריך להכיר כדי לקבל משכנתאות מעלות בחברה הערבית.

יצא לי מלא פעמים לבקש ממנו טלפונים של בנקאים ומנהלים. האיש בקיא ומומחה בתחומו ברמה של אומן.

לאתר של עיסם- כאן

טלפון: 0529558303

יועץ משכנתאות מומלץ שרון וצפונה מתל אביב – איציק ברסי

היחיד ברשימה שלי שהוא לא יועץ משכנתאות במקצוע, אלא בכלל כלכלן במשרה מלאה באחד המוסדות הפיננסיים הנחשבים במדינה. .

הבחור שובר את הבנקים למשכנתאות ומקבל ריביות שאפשר רק לחלום עליהן, כאשר הוא מנצל קשרים ממקום העבודה שלו. גאון כלכלי ומילון מהלך בכל הנוגע לתחזיות כלכליות ופיננסיות.

טלפון: 0523637856

יועץ משכנתאות מומלץ לחוץ בנקאי בתל אביב ורמת גן- אריה עצי פרי:

מדובר באחד היועצים הוותיקים ביותר בעולם המשכנתאות. נכון להיום אריה הוא בן 72 עם רקע של 25 שנה לפחות בעולם המשכנתאות. במשך השנים בנה את ההתמחות שלו בעולם המשכנתאות החוץ בנקאיות ועושה חיל בתחום הזה.

אריה נמצא בעולם המשכנתאות החוץ בנקאיות עוד לפני שחלק מהנוכחים בו היום עוד לא נולדו. מכיר כל אחד ובקיא עד לפרטי פרטים בכל דבר שקרה וקורה בעולם המימון. אם נכנסתם לסיטואציה שנהייתה גדולה עליכם ואין מי שיעזור לכם למצוא מימון או משכנתא – כנראה שאריה עצי פרי יוכל להציל אתכם למרות הכול. ממליץ בחום גדול.

לאתר של אריה – כאן

טלפון: 0558850727

יועץ משכנתאות מומלץ מגזר רוסי – אולג קרזון:

גאון בהתנהלות מול הבנקים, מכיר את כל הטריקים והשטיקים של הבנקים, בקיא בכל רזי המשכנתא. מכיר את כל החוקים ואת כל דקדוקי הרגולציה בנוגע לעולים חדשים מחבר העמים, זכאויות, הנחות, הטבות- אם אתם בני המגזר הרוסי או עולים חדשים, אולג הוא האיש שלכם למשכנתא.

לאתר של אולג- כאן

טלפון: 0522554494

יועצת משכנתאות מומלצת פתח תקווה והאזור- ימית אפריאט:

תותחית אמיתית, וותיקה וסופר מקצועית, קשרים ענפים בבנקים למשכנתאות ובמערכת הבנקאית בכלל. בעלת ידע סופר עשיר ומומחית בכל סוגי המשכנתאות. מנהלת פודקסט מאוד וותיק וסופר מואזן, מנהלת אזור בהתאחדות יועצי המשכנתאות. בקיצור, אלופה.

לאתר של ימית – כאן

לפודקסט של ימית – כאן

טלפון: 0545772206

יועץ משכנתאות מומלץ משכנתא לכיסוי חובות חוץ בנקאית – רביב נחשון:

האיש שבנה את המשכנתא החוץ בנקאית בתור כלי לחיסול חובות כבדים. רביב מטפל במשכנתאות חוץ בנקאיות לסילוק פשיטות רגל, הגבלות, תיקי הוצאה לפועל, עיקולים וכל שאר החובות.

מומחה עד רמת הבדל ברזי המשכנתאות החוץ בנקאיות, האיש שצריך לצידכם כאשר נמצאים בחובות.

לראיון שלי עם רביב- כאן

טלפון: 0504035989

יועץ משכנתאות מומלץ השרון- שוקי אמון:

הדור העולה של יועצי המשכנתאות. צעיר, נמרץ, חד ורעב. בקיא ברמה גבוהה מאוד בכל טכנולוגיות הבנקאות שנועדו לחסוך לכם זמן וריביות. מתאבד על הלקוחות שלו ולא עוזב עדשמקבל תוצאות לשביעות רצונו.

אני זוכר במיוחד שהוא הגיע למנהל סניף כל יום במשך שבוע, כדי לקבל ריביות לשביעות רצונו. תותח

לאתר של שוקי- כאן

טלפון: 0549622655

יועצת משכנתאות מומלצת השרון- דנה אביב

הבחורה שבעיני מגדירה מהי החתירה ליעד, וכך היא קראה לעסק שלה "יעד משכנתאות". ברגע שדנה מציבה לעצמה יעד- היא תגיע אליו ולא יעצור אותה דבר.

כל לקוח הוא מבחינתה קדוש וכל לקוח הוא כאילו הראשון והיחיד שלה. כשצריכים משכנתא ורוצים לדעת שנמצאים בידיים טובות, דנה היא הכתובת.

לאתר של דנה- כאן

טלפון: 0525977135

יועץ משכנתאות מומלץ נתניה וחדרה: עדי נטף

תותח בן תותח בתחום המשכנתאות, אחד היועצים המוערכים בארץ ואחד שמנהל את הקשרים הטובים ביותר מול המערכת הבנקאית.

לאחרונה התחיל להרצות בבית ספר ליועצי משכנתאות ובכלל אדם שמרגיש כי השליחות שלו היא לעזור לבני אדם.

לאתר של עדי- כאן

טלפון: 0504783973

יועצת משכנתאות מומלצת חדרה וחריש – מוריה אייל:

מוריה היא פשוט אלופה בכל הנוגע למשכנתאות, אחרי קריירה ארוכה בבנקים לאומי ופועלים. ויתרה על תפקידים בכירים בבנקים כדי להגיע למיצוי עצמי ולעזור לאנשים. חדה כתער ואלופה במשא ומתן מול הבנקים לקבלת ריביות.

אם אתם מאזור חריש והסביבה אתם פשוט חייבים את מוריה אייל.

לפייסבוק של מוריה – כאן

טלפון: 0546199149

יועץ משכנתאות מומלץ צפון- רומן סמיונוב

היועץ המתאבד. אנחנו כל הזמן צוחקים בקבוצות שהוא מתאבד על כל מקרה ובודק אותו וממשיך לבדוק אותו מלא פעמים לפני שהוא סוגר. יוצא לי לראות אותו מתייעץ 6 פעמים על ריביות שונות שהוא משפר ומשפר ומשפר עוד.

האיש שאתם רוצים איתכם כאשר צריכים ריביות טובות למשכנתא

לפייסבוק של רומן- כאן

טלפון : 0548199319

יועצת משכנתאות מומלצת צפון – יערית תורג'מן

כשאתם מחפשים יועצת בצפון שהיא אלפוה ומקושרת בבנקים, אתם מחפשים את יערית. החברה הטובה של כל הבנקאיות הבנקאים בצפון. כבר ראיתי ושמעתי עשרות פעמים מיועצים אחרים שיערית מצליחה להשיג משכנתאות מעולות, שאחרים לא מצליחים להשיג באמצעות הקשרים שיצרה בבנקים במהלך השנים.

בדרך למשכנתא? זאת היועצת שאתם צריכים

לפייסבוק של יערית: כאן

טלפון: 0528024844

יועץ משכנתאות מומלץ מגזר ערבי צפון הארץ – רו"ח ויסאם ארשייד:

רואי חשבון שעוסקים בתחום המשכנתאות הם בעלי יתרון גדול מאוד בגלל הרקע שהם מגיעים ממנו והבקיאות שלהם בעולם הפיננסי לבוריו. רו"ח ויסאם ארשייד הוא אלוף המספרים, מומחה במספרים, מסלולים וריביות. בקא לחלוטין בכל דבר בעולם המשכנתאות. ממליץ עליו בחום גדול. בעיני, מומחה לתחום המשכנתאות, אולי העתיד של התחום הזה בכלל. 

לאתר של ויסאם: כאן

טלפון: 0504686011

יועץ משכנתאות מומלץ נהריה והאזור- יהודה כהן "ידע משכנתאות"

בצפון העמוק לא קל לנהל חברה למשכנתאות, אבל יהודה כהן עשה את זה בגדול. בחור צעיר עם המון הבנה ורקע בתחום המשכנתאות מכל עולמות התוכן. מנהל צוות עובדים חרוצים שעושים עבודת קודש עבור הלקוחות שלהם. אם אתם מנהריה והאזור- אתם חייבים את יהודה כהן.

לאתר של יהודה כהן- כאן

טלפון: 0507419103

חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת במרכז- "ניו קרדיט" 

ניו קרדיט בהנהלת אריאל וירדן ממלאת כאן ברשימה תפקיד כפול. מצד אחד הם נותנים שירותי תיקון BDI ושיפור דירוג אשראי ומצד שני הם הקימו בשנים האחרונות מחלקה מעולה לייעוץ משכנתאות, אשר מתעסקת בעיקר במשכנתאות חוץ בנקאיות לאנשים שהבי די איי שלהם גרוע מדי כדי להיות מתוקן. חברה צעירה, מלאת התלהבות ורצון אמיתי להגיע לתוצאות ולעזור לאנשים לצאת מהצרות שלהם. 

לאתר של ניו קרדיט- כאן

טלפון: כוכבית 9879 

יועץ משכנתאות מומלץ שוהם ומודיעין- שלמה פיזיק

שלמה מייצג את הדור המבוגר יותר של עולם המשכנתאות, האנשים שהגיעו אחרי הרבה מאוד שנות ניסיון במסגרות אחרות ומביאים איתם עשרות שנות ניסיון בעולם השירות, תפעול, קשרי לקוחות ועודה תחומים רבים. שלמה פיזיק הוא כזה: בוגר, מנוסה, יציב ומלא ניסיון וידע בעולם העסקים בכלל, שכל כולו נועד לעזור לאנשים שצריכים לקחת משכנתא.

ליוטיוב של שלמה – כאן

טלפון: 0548328112

יועץ משכנתאות מומלץ בחולון – אייל טירקישר

מה שמדהים בסיפור של אייל שהוא הגיע בעצמו מעולם של חובות. אחרי שהיה שקוע בחובות עצומים, הוא עבר תהליך שיקום והפך להיות המאסטר של האנשים שנמצאים בחובות ורוצים למצוא את הדרך החוצה בעזרת משכנתא. אם אתם נמצאים בחובות וצריכים משכנתא כדי לצאת מהחובות, אתם תראו שאייל טירקישר הוא האיש הנכון במקום הנכון בשבילכם. צעיר אבל עם המון ניסיון חיים. איש מדהים עם סיפור חיים מרשים.

לאתר של אייל – כאן

טלפון- 0556868574

יועץ משכנתאות מומלץ בנתניה חוץ בנקאי- עמוס כהן 

אם אתם מחפשים אנשים עם רקע עשיר, אתם מדברים על עמוס כהן. האיש שהיה מנכ"ל בחברות הגדולות במשק הישראל והיה איש צבא בכיר, התחיל את דרכו בעולם המשכנתאות לפני 8 שנים. הוא ניצל את הקשרים שלו מול בכירים במשק הישראלי כדי לבנות מקורות מימון חלופיים לבנקים ולמצוא עבור לקוחותיו מימון במגוון עשיר של מקורות שלא זמינים עבור יועצים אחרים וחברות מימון  אחרות. 

לאתר של עמוס- כאן

טלפון- 0525235554

רמי ידגרוב – "מייסד בית היועצים "

רמי ידגרוב הצליח לעשות משהו מדהים בעולם המשכנתאות. הוא הקים גוף שנקרא בית היועצים, אשר מאגד בתוכו מאות יועצים משכנתאות שעובדים ולומדים יחד כדי להתקדם אל עבר המטרות האישיות שלהם, ביחד. הקבוצה הענקית יוצרת שיתופי פעולה עם הבנקים, עם חברות חיצוניות וספקים אחרים, במטרה להציע ללקוחות של היועצים האלו את התנאים הכי טובים שניתן במשכנתאות ובכל המוצרים המקיפים את עולם המשכנתאות.

בעיניי, רמי עשה עבודה מדהימה והצליח ליצור פלטפורמה שתנצל את הכוח המצטבר של היועצים בקבוצה על מנת ליצור תנאים משתלמים יותר עבור הלקוחות שלהם. במילים אחרות, רמי יצר אגודה שיתופית מועילה ויעילה. מומלץ בחום. 

לאתר בית היועצים- כאן

טלפון: 0508858772

יועץ משכנתאות ומימון מומלץ רמת גן – עמית טנא יועץ עיסקי 

עמית טנא עוסק בייעוץ עסקי לחברות ועסקים, האיש חד כתער ומצליח מאוד. איש ממוקד וחדור מטרה. יצא לי לשתף איתו פעולה במספר מקרים ונוכחתי לדעת שמדובר באחד הפיננסיים המבריקים בעולם המשכנתאות והמימון בכלל. אדם חכם ומנוסה, אם יש לכם עסק שצריך מימון או משכנתא או מוח חד שיעזור לכם לעלות על דרך המלך- אתם צריכים את עמית טנא לידכם. אין לי מה להגיד פרט להמלצה חמה. 

לפייסבוק של עמית – כאן

טלפון: 0547742425

יועץ משכנתאות מומלץ נתניה והשרון – רועי בן יוסף, גם מתווך

רועי הוא אולי אחד האנשים היחידים שיצא לי להכיר שהצליח לעשות את הקסם הגדול ושלב בין משכנתאות לנדל"ן. הרבה ניסו, הוא מצליח והגדול. האיש שעשה התמחות ארוכה בעולם הנדל"ן ואחר כך במשכנתאות בנפרד- משלב היום את שני התחומים כדי למצוא עבור לקוחותיו את החבילה המושלמת: "נכס + משכנתא". אם אתם מחפשים נכס בשרון ועדיין לא סגרתם משכנתא- אתם צריכים את רועי בן יוסף שידאג עבורכם לשני המוצרים יחד.

לפייסבוק של רועי- כאן

טלפון: 0527040555

הבנק לא מאשר
לכם משכנתא?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם