משכנתא למסורבים – אפשר להצליח, עם ה"בולדוג":

לא נעים לקבל סירוב, בייחוד אם מדובר בהלוואה שיכולה לעזור לכם להתקדם ולהתחיל חיים חדשים. לכן חייבים להיעזר במומחה. 

הרבה פעמים אנשים מן השורה אינם יודעים מה לעשות עם הסירוב, והם מרגישים חסרי אונים, וזאת מבלי לדעת שיש משכנתא למסורבים, וכדאי בהחלט לנצל אותה. כי אם פועלים נכון, אפשר להשיג משכנתא גם לפושטי רגל ומסורבים ולהיפטר מהחובות.

מדוע פונים דווקא לבנק כדי לבקש הלוואה?

מטבע הדברים, אנו פונים אל הבנק לבקשת הלוואה. הבנק נחשב בעינינו לגוף פיננסי גדול ומשמעותי שבמסגרתו נוכל לקבל את המענה המבוקש על כל בקשה או שאלה. אנו מרגישים יותר בטוחים לבקש הלוואה מהבנק שבו אנו נמצאים מאז שפתחנו בו את החשבון, וגם אם הבנק שלנו מסרב להעניק לנו הלוואה, אנו פונים לבנק אחר. בעיני רבים הבנק נחשב למקום בטוח שממנו אפשר לקחת משכנתא ולא לדאוג. ולכן, כאשר הבנקים מסרבים, אנו לא יודעים למי לפנות ואיך להשיג משכנתא אשר לה אנו זקוקים.

הבנק עלול לסרב לתת לכם משכנתא מסיבות שונות. לעתים מדובר בבעיה ביורוקרטית שאפשר לסדר, אך אם עברתם משכנתא לפושטי רגל או שיש לכם היסטוריה עם הבנק, אתם עלולים לקבל סירוב לא רק בבנק שלכם, אלא בשאר הבנקים. כאשר לקוח מסוים מסווג על ידי הבנק כלקוח בעייתי, הוא יופיע ככזה גם בבנקים אחרים. במצב זה לא קל לשכנע את הבנק להעניק לכם הלוואה.

האם יש אופציות אחרות?

לא רבים מביאים זאת בחשבון, אל יש אפשרות לקחת הלוואה בחברות חוץ בנקאיות. כל מי שחווה סירוב, יכול לפנות אל החברה החוץ בנקאית בבקשת הלוואה. אך אם יש משהו שרבים לא יודעים הוא שלא מדובר בדרך קלה כל כך להשיג משכנתא, וגם כשפונים לחברה חוץ בנקאית צריך להוכיח שאתם יכולים גם להחזיר אותה, אחרת גם במקרה זה אתם עלולים לקבל סירוב.

מי יכול לעזור לי עם המשכנתא

אם קיבלתם סירוב מהבנק ואתם לא יודעים מה לעשות, כדאי לפנות ליועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי שיראה לכם שאפשר גם אחרת. יועץ משכנתאות מסייע להשיג משכנתא למסורבים בדרכים יצירתיות שאולי לא חשבתם עליהם. אם אתם מקבלים סירוב אחר סירוב ומרגישים שאינכם יכולים לעמוד בזה, יועץ משכנתאות הוא האדם לפנות אליו. יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע מנוסה ומקצועי אשר יכול לעזור לכם להשיג את המשכנתא באופן יעיל וללא תקלות.

יש לו ניסיון רב בעבודה עם בנקים וידע במשכנתאות, ולכן הוא יכול להתאים לכם את המשכנתא בהתאם למצב. לשם כך, היועץ בוחן את המצב שלכם כדי לראות איך כדאי לפעול. לעיתים ניתן להסדיר את העניין עם הבנק, אך במקרים אחרים יש צורך לפנות לגופים חוץ בנקאיים.

מהי הדרך הטובה ביותר לבחור יועץ משכנתאות?

הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? פניתם לגוף חוץ בנקאי ונראה שגם הוא היסס? אם כן, כדאי לפנות ליועץ משכנאות מנוסה ומקצועי שיוכל לעזור לכם לבטל את הסירוב. כדאי לאסוף המלצות על יועץ המשכנתאות ולראות איזה מהם יכול לעזור לכם.

כדאי לוודא שהיועץ מתמחה גם במקרים מורכבים יותר של לקוחות שעברו פשיטת רגל וכדומה. נוסף על כך, מכיוון שבתור מסורבי משכנתא אתם נמצאים בבעיה כלכלית לא קטנה, תרצו לברר מהו שכר הטרחה של יועץ המשכנתאות. כדאי לברר את שכר הטרחה והמחירים הממוצעים בשוק ולראות אם מדובר בעסקה הוגנת. אחרי הכול, במצב זה אין לכם כסף מיותר לבזבז.

הבנק לא מאשר
לכם משכנתא?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם