הבנק לא מאשר משכנתא? יועץ משכנתאות למסורבים בשבילכם!

כבר מספר חודשים שאתם מסתובבים מדירה לדירה. סוף סוף מצאתם את הדירה שאהבתם ואפשר להתקדם. נתתם אור ירוק. ואז זה קורה. הבנק פשוט לא מוכן לאשר משכנתא.

אתם המומים. זה לא יכול להיות! יש לכם מספיק הון עצמי. הכל נראה בסדר. מה עושים עכשיו? הפוסט שלפניכם יענה לכם את התשובה.

קיבלתם סירוב בבנק? אל תתייאשו!

אם ניגשתם לבנק לבקש משכנתא והבנק לא מוכן לאשר לכם את ההלוואה, זה לא אומר שכאן העולם נגמר. זה גם לא מחייב שלא תוכלו להוציא משכנתא בדרך אחרת. זה עניין של מקצועיות. אם תפנו ליועץ משכנתאות מומחה למסורבים, יתכן שהוא יוכל להשיג לכם אישור למשכנתא בקלות. אתם פשוט צריכים את המומחים.

למי כדאי לפנות בקבלת סירוב משכנתא?

אם הילד שלכם קיבל חום גבוה, אין סיבה לפנות לרופא נשים. הוא לא יעזור לכם. כאשר נתקלים בבעיה, צריך לדעת למי לפנות. אם כואב לכם הרגל, אל תפנו לרופא עיניים ואחר כך תתלוננו שאין שירות במכבי. אתם צריכים לפנות לאיש המקצוע הנכון.

החכמה היא לדעת למי לפנות כי צריך את האיש הנכון. אם קיבלתם סירוב משכנתא בבנק ופניתם ליועץ משכנתאות רגיל, הוא ינסה להשיג לכם משכנתא עם ריביות זולות. אבל הוא לא יודע מה לעשות אם אתם מקבלים סירוב משכנתא.

יועץ משכנתאות למסורבים מטפל רק בתיקי משכנתא מסורבת. לכן הוא גם יוכל לעזור לכם בצורה מדויקת ואישית. אם מדובר ביועץ מומחה, הוא בדרך כלל יכיר את המקרה שלכם מנסיונו.

הוא לא ייבהל. גם אם תרצו, לא תצליחו להפתיע אותו עם בעיות. הוא בקי בהן כבר שנים רבות. וזה היתרון שלו. כי אתם יכולים להיות בטוחים שאם הוא סידר לעשרות אלפי משפחות משכנתא, למרות שהיו להם בעיות, גם לכם הוא יוכל לעזור.

קיבלתם סירוב למשכנתא? פנו ליועץ משכנתאות למסורבים! 

אם נגשתם לבנק לבקש משכנתא והבנק מסרב לתת לכם אישור למשכנתא, אתם צריכים לפנות יועץ משכנתאות מומחה למסורבי משכנתא. חסכתם חיפושים והגעתם ישירות למקום הנכון! שמי מרטין בוקסדורף, יועץ משכנתאות למסורבים כבר מעל 10 שנים.

הפכתי למומחה בתחום לאחר שעבדתי במספר בנקים למשכנתאות. אני יודע טוב מאוד מה גורם לפקידי הבנק לסרב לתת משכנתא. לכן אני גם אדע מה בדיוק צריך לעשות כדי להעביר את רוע הגזירה. כשאתם פונים אלי, אני לא לוקח מקדמה , אני בודק מיד את התיק שלכם ואגיד לכם אם יש לכם סיכוי למשכנתא או לא.

אם כן, ובדרך כלל זוהי התשובה, תוך תקופה קצרה אתם כבר עם משכנתא ביד ודירה חלומית. כי בשביל זה אני כאן.

הבנק לא מאשר
לכם משכנתא?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם